تعرفه سنگ شکن کلیه

تعرفه سنگ شکن کلیه حالب و مثانه در مرکز سنگ شکن قم که یک بخش خصوصی و با تعرفه نیمه دولتی می باشد برای بیماران بدون بیمه پنج میلیون و چهارصد هزار تومان و برای بیماران بیمه ای نیز پنج میلیون و چهارصد هزار تومان می باشد همچنین برای بیماران دارای بیمه تکمیلی فاکتور صادر میگردد تا بتوانند مبالغ پرداختی را از بیمه دریافت نمایند. بیماران عزیز میتوانند در این مرکز از خدمات vip با پرداخت هزینه نیمه دولتی( حدودا نصف تعرفه خصوصی) بهره مند شوند. در ادامه مزایای این بخش معرفی می شود که اکیدا توصیه می کنیم مطالعه بفرمایید

چرا مرکز سنگ شکن قم؟

بخش سنگ شکن قم با داشتن کادری متخصص و با تجربه و با سابقه ای بالغ بر 6 سال و با درمان حدود 4000 بیمار سنگ کلیه و با شرایطی ویژه که در ادامه توضیح داده می شود اقدام به درمان سنگ های بیماران عزیز می نماید. این درمان به صورت تضمینی و با ضمانت بازگشت وجه و بدون جراحی ، بدون بیهوشی ، بدون درد ، بدون بستری و بدون محدودیت در اندازه سنگ(تا 94 میلیمتر) و بدون محدودیت در محل سنگ(حتی سنگ حالب تحتانی و سنگ مثانه) و هر جلسه تنها در مدت 45 دقیقه انجام میگیرد. در ادامه میتوانید با مزایا و شرح تفصیلی نکات مطرح شده در این پاراگراف همراه ما باشید.

درمان تضمینی سنگ کلیه حالب و مثانه بدون جراحی

مرکز سنگ شکن قم به دلیل تجربه بالا و به کارگیری نیروهای متخصص به صورت تضمینی اقدام به شکستن سنگ های بزرگ حالب و مثانه و کلیه می نماید و بدون جراحی و بدون بیهوشی و بدون بستری و بدون ایجاد هرگونه برش در بدن بیمار و صرفا با امواج صوتی اقدام به شکستن سنگ های بیماران می نماید.

درمان سنگ کلیه حالب و مثانه بزرگ بدون محدودیت در اندازه سنگ

مرکز سنگ شکن قم با وجود کادر مجرب و دستگاه پیشرفته المانی و متخصص ارولوژی جناب آقای دکتر اصغر فرهادی اقدام به شکستن سنگ کلیه تا 94 میلیمتر و سنگ حالب تا 45 میلیمتر نموده است که اسناد و مدارک پزشکی این بیماران موجود می باشد که در نوع خود بی نظیر است.لذا بیماران مسن که امکان بیهوشی انها وجود ندارد یا کسانی که سنگ های بزرگ دارند و تمایل دارند بدون جراحی درمان شوند می توانند با ما تماس بگیرند

سنگ شکنی برون اندامی سنگ حالب مثانه و کلیه بدون محدودیت در محل سنگ

مرکز سنگ شکن قم به دلیل داشتن دستگاه پیشرفته آلمانی و داشتن دو نوع سیستم عکس برداری که شامل سونوگرافی و ایکس ری می باشد و با بکارگیری پرسنل مجرب توانسته تا همه انواع سنگ ها را در همه نقاط مجاری ادراری از جمله قسمت های تحتانی حالب و مثانه شناسایی و پیدا کرده و انها را با تنها امواج صوتی و بدون جرحی درمان کند.

تماس با سنگ شکن قم

شما عزیزان می توانید جهت نوبت گیری و پرسیدن سوالات تکمیلی خود همین حالا با ما تماس بگیرید

تلفن پاسخگویی :

09121553187

همچنین برای دریافت اطلاعات کامل تماس کافی است بر روی تماس با ما کلیک کنید

همچنین می توانید برای دنبال کردن ما در اینستاگرام بر روی اینجا کلیک کنید

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در مورد هزینه سنگ شکن کلیه روی شماره تلفن های پاسخ گویی کلیک نمایید .

جهت اطلاع کامل از چگونگی سنگ شکن کلیه در سنگ شکن قم اینجا کلیک کنید .

هزینه سنگ شکن کلیه 1402

تعیین هزینه سنگ شکنی 

شما میتوانید برای اطلاع از هزینه ، گزارش اخرین سی تی اسکن یا اخرین سونوگرافی (ترجیحا سی تی اسکن) را در واتساپ ارسال نمایید . برای راحتی میتوانید از طریق لینک زیر گزارش مدارک خود را در واتساپ ارسال نمایید .

ارسال مدارک در واتساپ

.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *